«BEST DRINK 2017» нагороджує кращих

26 травня 2017 року відбувся 8-й Міжнародний дегустаційний конкурс напоїв «BEST DRINK 2017», організатором якого є виставкова компанія «АККО Інтернешнл».

Конкурс проводився в категоріях:

  • горілки і міцна алкогольна продукція,
  • вина і коньяки,
  • пиво і слабоалкогольні напої,
  • безалкогольні напої та соки,
  • мінеральні та столові води.

Експертна комісія у складі провідних фахівців галузі й експертів-дегустаторів України оцінювала продукцію методом «сліпої дегустації» за 100-бальною системою, прийнятою на європейських міжнародних дегустаційних конкурсах. Члени комісії були приємно вражені якістю продукції, тому довелося «підняти планку» конкурсу, збільшивши бал за перше місце до 96, а третє місце вирішили не присуджувати взагалі.

Цього року 15 учасників представили на конкурс 54 зразки різноманітної продукції вітчизняного виробництва. Серед них ― 6 видів горілки, 3 види коньяку, 6 видів вина, виноградний бренді, 5 лікерів і 4 слабоалкогольні напої, 8 столових і мінеральних вод, понад 20 зразків безалкогольної продукції, в тому числі соків. Цього разу вперше дегустували каву.

Експерти одностайно зійшлися на думці, що за останні кілька років рівень якості української продукції значно поліпшився, й асортимент став набагато цікавішим. Вітчизняні виробники роблять ставку на традиції та натуральність напоїв, що вигідно вирізняє їх поміж інших і робить більш конкурентоспроможними.

Дегустатори високо оцінили соки, представлені на конкурс, присудивши три нагороди Гран Прі. Їх отримали Сік яблучний ТМ «Карпатська насолода», Сік томатний ТМ «Пан Еко» (виробник ТОВ «Украгрофін»), Сік яблучний ТМ «Прямосік» виробництва СП «Вітмарк-Україна». До речі, інші соки ТМ «Прямосік» отримали I місце; за своїми показниками вони можуть рекомендуватися для дитячого харчування.

Здивувала експертів своїм неперевершеним і оригінальним смаком продукція ТМ «Золотий Пармен» ― березовий сік із додаванням натуральних інгредієнтів, таких як м`ята, каркаде та імбир. Уся продукція посіла I місце. I місце також присудили виноградному соку виробництва ТОВ «Еконія».

Гран Прі отримав ще один безалкогольний напій торгової марки «Карпати Насолоджуйся» ― брусничний морс. ТМ «Карпати Насолоджуйся» ― нова компанія, що спеціалізується на виготовленні плодово-ягідних соків, джемів, сиропів, морсів та овочевої консервації. Продукція виробляється зі свіжої сировини, тому не доводиться поліпшувати її якість штучним шляхом, а це означає, що до неї не додаються барвники, ароматизатори та штучні консерванти.
Серед мінеральних вод визначили чотирьох переможців. Гран Прі отримали:

  • Природна вода «Мирненський заповідник» (виробник «Кіпаріссервіс-2013») ― вода для постійного споживання, видобута в екологічно чистій заповідній зоні, яка зберегла природну чистоту, молекулярну структуру та біоенергетичну цінність.
  • «Лужанська-7» (ТОВ «Маргіт») ― природна вода, яку вирізняє наявність в іонному складі біологічно активних концентрацій кальцію та високого рівня метакремнієвої кислоти. Ця вода в збалансованому вигляді також містить мікроелементи: бор, йод, літій, фтор. «Лужанська-7» може застосовуватися при захворюваннях печінки, жовчовивідних шляхів, цукровому діабеті, а також корисна для здорових людей і навіть дітей.
  • «Пістинська джерельна» (ТОВ «Тирлич») ― це природна столова слабомінералізована гідрокарбонатнокальцієва вода, яка видобувається з джерела на висоті 550 м над рівнем моря. Вона підтримує кислотно-лужний баланс в організмі, оскільки найбільш наближена до води, яка циркулює в людському організмі. До того ж, на ній можна готувати їжу, заварювати чай та каву. Отримавши відзнаку Гран Прі, «Пістинська джерельна» вкотре засвідчила високу якість виробництва, адже вона вже має дві золоті медалі попередніх конкурсів «Best Drink» у 2011 та 2012 рр..
  • Питна йодована мінеральна вода «Йодо» виробництва ТОВ «Еконія» ― інноваційний продукт, що не має аналогів на ринку. Він виготовляється за новітніми технологіями на основі води зі спеціально збалансованим складом, що видобувається з екологічно чистого джерела у м. Золотоноша Черкаської області. Найсучасніший спосіб йодування дозволяє, не змінюючи складу води, збагачувати її іонами йоду. Така вода добре засвоюються організмом людини, є абсолютно безпечною для щоденного вживання та забезпечує профілактику йододефіциту.

Під час дегустації винної продукції найбільше схвальних відгуків і Гран Прі отримало вино напівсолодке червоне «Коктебель Монте Руж 2015» виробництва «Істерн Беверидж Трейдинг». До речі, минулого року це вино врожаю 2014 року також відзначили найвищою нагородою. Компанія «Істерн Беверидж Трейдинг» продемонструвала високий рівень якості своєї продукції, надавши на конкурс 18 зразків різноманітних напоїв, 9 з яких вибороли Гран Прі. Це коньяк «Коктебель П`ять зірочок» із міцним насиченим смаком, добре відомі горілки Medoff: Diamant, Royal і Classik, «Наша марка Класична», а також абсолютно новий бренд Arctica Nordic. Нова горілка «Істерн Беверидж Трейдинг» цілком відповідає концепту ― містить лише найчистішу воду та спирт найвищої якості. Незважаючи на відсутність будь-яких пом`якшуючих компонентів, продукт дуже приємний і м`який на смак.

Серед переможців у номінації «Горілки» ― також оковита преміум-класу ТМ «Могутні Карпати» виробництва ТОВ «Абсолютний стандарт». Цей львівський виробник уперше взяв участь у конкурсі «Best Drink», і одразу ж отримав Гран Прі, нарівні з відомими брендами!

Дегустували експерти і десертні напої. В номінації «Лікери» кращою визнали продукцію провідного виробника і постійного учасника конкурсу ― ТОВ «Горобина». Це нова лінійка лікерів Private Label ТМ «Гасоліна. Самбука», ТМ «Медуза. Самбука», ТМ «Бьордс»: Тріпл Сек, Пич і Кокос.

Домашня винокурня «Лев» із Харкова вдруге взяла участь у конкурсі «Best Drink», і знову виборола Гран Прі! Члени дегустаційної комісії високо оцінили бренді 2-річної витримки.

А наприкінці смакували каву, надану ТОВ «Альтура Греміо», яка займається обсмажуванням кавового зерна. Експерти найбільше вподобали каву Rondane середнього ступеня обсмаження.

Дякуємо всім учасникам конкурсу «BEST DRINK 2017» за творчу і копітку роботу, за те, що продовжують радувати споживачів смачною високоякісною продукцією. Бажаємо нових ідей, нагород і комерційного успіху!

А організатори конкурсу радять: неодмінно спробуйте продукцію, що отримала найвищу оцінку «BEST DRINK 2017», ― не пожалкуєте.

Споживайте українське!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *